Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana

  • 70 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Εκλεκτή τοποθεσία του διαμερίσματος Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana Μαδρίτη 70 τ.μ. Επιτρέπει εύκολη πρόσβαση στη Βασιλική του Αγίου Φραγκίσκου el Grande που βρίσκεται σε απόσταση 18 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 1 χλμ. από σταθμό τρένου Atocha και 50 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Desamparados.

Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει στους επισκέπτες μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το διαμέρισμα Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με φούρνο και πλυντήριο πιάτων.

Η Gran Vía απέχει 19 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Εθνικό Μουσείο Τέχνης Βασίλισσα Σοφία που είναι σε απόσταση περίπου 700 μέτρων. Το διαμέρισμα Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana βρίσκεται περίπου 15 λεπτά με τα πόδια από την Πλάθα Μαγιόρ. Ο σταθμός του μετρό Lavapies απέχει 450 μέτρα από αυτό το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana Μαδρίτη
El Antiguo Taller De Guantes
Τιμή μόνο για κινητά

El Antiguo Taller De Guantes

7.9
Καλό 90 σχόλια
123 μ από το κατάλυμα
USD 142 USD 128
ανά νύχτα
Heima En Las Letras 2A. Alquiler Temporal
Τιμή μόνο για κινητά

Heima En Las Letras 2A. Alquiler Temporal

131 μ από το κατάλυμα
Apartment Gobernador - Center
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment Gobernador - Center

149 μ από το κατάλυμα
USD 202 USD 182
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Atocha's Train Station
    500 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCNT00002811800047348200000000000000000000000000007,EXENTO
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana;
      Το διαμέρισμα Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana βρίσκεται κοντά σε Εθνικό Μουσείο Τέχνης Βασίλισσα Σοφία.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana περιλαμβάνουν Πλάθα Μαγιόρ, που απέχει 15 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana θα είναι 297€.
    • Πώς πληρώνω στο το διαμέρισμα Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana;
      Το διαμέρισμα Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • American Express
      • Diners Club
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Mercado de San Miguel και Chocolateria San Gines και απέχουν μόνο 15 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο το διαμέρισμα Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana;
      Όχι, στο το διαμέρισμα Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana;
      Η έκταση του το διαμέρισμα Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana αποτελεί 70 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Atocha's Train Station
    500 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Piso Elegante Atocha 2H/2B By Berlany Espana Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο